O nas

MIRIAM Mirosław Borek

Firma Miriam działa na rynku od 2002 roku. Zajmujemy się głównie sprzedażą i dystrybucją towarów kosztowych, jednak w ofercie posiadamy również szeroki asortyment artykułów szkolno-biurowych oraz zabawek. Prowadzimy sprzedaż hurtową jak i detaliczną.

Kilkuletnia działalność naszej firmy nauczyła nas, jak w stu procentach zadbać o wygodę i zadowolenie klienta. Ciągle rozszerzamy szerokie już horyzonty, wprowadzając do naszej oferty atrakcyjne dla nabywców towary. Zapewniamy Państwa o wysokiej jakości oferowanego przez nas asortymentu i profesjonalnym podejściu do każdego klienta.

W działalności wspierają nas

About Miriam
Miriam Godziny pracy
Godziny otwarcia

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. W przypadku kontaktu telefonicznego prosimy o kontakt w podanych godzinach.

Miriam Obsługa firm
Obsługa firm

Oferujemy kompleksową obsługę firm, zarówno całych sieci handlowych jak i detalistów w artykuły kosztowe, zapewniając regularne dostawy oraz profesjonalny serwis naszych handlowców.

Miriam Dostawy
Własna dystrybucja

Transportem własnym realizujemy zamówienia z terenu:
- woj. podkarpackiego (miasta i drogi przelotowe: Rzeszów, Krosno, Jasło, Pilzno, Dębica, Kolbuszowa, Mielec, Sokołów Młp., Przemyśl, Brzozów, Sanok, Ustrzyki Dolne, Rymanów, Dukla, Nowy Żmigród),
- woj. małopolskiego (miasta i drogi przelotowe: Kraków, Tarnów, Wieliczka, Bochnia).

Miriam Wysyłki
Wysyłki

Robimy wszystko, aby towar zamówiony do godz. 10:00 wysłać w dzień złożenia zamówienia lub następny dzień roboczy w przypadku zamówień popołudniowych. Korzystamy z usług firmy DHL. Zastrzegamy jednak możliwy czas realizacji zamówienia do 7 dni, o czym każdorazowo poinformujemy.

Miriam Nadruk dedykowany
Nadruk dedykowany

Oferujemy wykonanie nadruku indywidualnego na reklamówkach HDPE, LDPE oraz papierach pakowych PE. Usługa wymaga jednorazowego zakupu określonego minimum logistycznego lub podpisania stosownej umowy o zakupie określonej ilości towaru w sprecyzowanym okresie czasu. Celem uzyskania większej ilości informacji prosimy o kontakt pod numerem telefonu 502-356-342 lub adresem e-mail sklep@hurtopakowania.pl.

Miriam Partnerzy
Współpracujemy z